PÉČE O KŮŽI
JAK PEČOVAT O KOŽENÝ VÝROBEK

Výrobek nenechávejte zbytečně ve vlhku a mokru.

Pokud vám výrobek přeci jen zvlhne či se namočí, tak ho nechte pomalu vyschnout v chladu, temnu a suchu. Poté aplikujte přípravek na kůži.

Pokud se výrobek velmi zašpiní, například od bláta, očistěte ho vlhkým hadříkem a postupujte jako v předešlém bodě. Doporučujeme použít dětské vlhčené ubrousky.

Přípravek na kůži používejte vždy až ve chvíli, kdy je výrobek vyschlý a tvrdý.

Přípravek na kůži aplikujte pravidelně, postupujte takto:
Zakoupený prostředek k ošetření kůže aplikujte na povrch výrobku houbičkou. Prostředek pečlivě vetřete do povrchu výrobku a zbytek setřete suchým čistým hadříkem. Dávejte přednost prostředku, který obsahuje včelí vosk. Ten vám vytvoří na povrchu tenký film, který ochrání váš výrobek proti vodě.Také ho můžete přeleštit suchým čistým jemným kartáčem na boty.

Náš vlastní levný recept: Lékařskou vazelínu, zakoupenou v lékárně, rozpustíte ve vodní lázni. Poté vložíte kousek včelího vosku a rozmícháte. Až se vosk dokonale rozpustí, necháte vychladnout. Chová se podobně jako balzám na kůži.

V nouzi můžete použít jakýkoli kosmetický krém, který používáte na vlastní kůži. Nepoužívejte však indulonu.

Vřele doporučujeme univerzální balzám na kůži od firmy BANG, který najdete v našem e-shopu v sekci produktů Péče o kůži.

NIKDY NEPOUŽÍVEJTE stolní olej nebo prostředky pro motorová vozidla.Cool

Tento návod od nás obdržíte s každým zakoupeným výrobkem z kůže.